Kafa Ayarı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staj Anılarımız

2 posters

Staj Anılarımız Empty Staj Anılarımız

Mesaj tarafından Alperen 11/4/2008, 17:03

öğretmen lisesi amelelerinden olmamızdan sebep her sınıf bir hafta bir ilköğretime staja gitmesinden ötürü bizi de götürü. zaten 3-4 cevap yazabilicek üyemiz var bir siz bir ben bir de bebek aman irem 4. eleman bizim sezar lakaplı mason oludğunu düşündüğümüz bir arkadaş ama o yazmaz üşenir neyse sadete geliyim. sırayla bir anımızı yazalım uzasın gitsin bu hayasızca akın. baştaki açıklama bizim için değil tabi ki bazen denk geliyom bir iki misafir dolanıyo sitede o açıdan belirttim. kısaca;

hadi staj anılarımızı yazalım:

en sevdiğim sınıf 7/C olmasına rağmen son gün hadi sınıfça fotoğraf çektirelim demem ve hocanın da istemeyenler gitsin demesi üzerine sınıfın yarısının gitmesi beni derinden yaralamış olup "öğrenci milleti hepsi aynı, adam sandık eşşaa" diyip 3 nokta koymam.

bitmedi tabi ama sırayla olacaandan bi tane yazdım.
Alperen
Alperen
Admin
Admin

Erkek
Memleket ( : doyduğum yer açıkçası
Neyi Seven : CABAL' ı, müziği, pokemonu, çizgi filimi, sizi de severim Berk Bey
nik mik var mı : Bahtsız Bedeviii

Staj Anılarımız Empty Geri: Staj Anılarımız

Mesaj tarafından Berk 22/4/2008, 20:48

aradan ortalama 1 ay geçmesine rağmen 6/D olması kuvvetle muhtemel olan 6.sınıflardan birinde Şeyma ve Elif diye birbirinden cins iki kızın resim çektirmesi olayı var. Şeyma ya bi öğlen arası açılar hakkında sorular çözdüm takıldığı yerleri tekrar anlattım kısacası ilgilendim bundan dolayı bi sıcaklık duydu sevdi elifte tenefüste bi ara ağlarken yanına gidip teselli ettim o da o yüzden bana karşı ısındı her neyse stajın son günü resim çekelim dedik ve bende arkdaşın fotoğraf makinası arkadaşlar öğrencilerle poz veriyor ben çekiyorum herkesin 2-3 pozunu çektim Şeyma yanıma geldi Bahadır abi bizde resim çektirelim senle dedi bende iyide şeyma dedim zaten resmi ben çekiyorum neyse hadi seni çekiyim falan dedim şeyma hayırr yaaaaa arkadaşlarına söyle onlarda bizi çeksin dedi neyse arkadaşımdan rica ettim sağolsun kırmadı tamam dedi.Tam resmi çektik elif küstüm dedi ne oldu elif dedim benle neden resim çektirmiyorsun neyse arkadaşın sabrı zaten sınırdaydı hemen elifinde gönlünü aldık hadi gel senlede resim çektirelim falan dedim ama arkadaş daha poz vermeden büyük bir hışımla flaşı yüzümüze patlattı üstelik daha doğru düzgün kameraya bile bakmıyoduk kafayı kaldırır kaldırmaz çekti sonuç olarak mini mini 6 ların gönlü oldu.
Berk
Berk
Admin
Admin

Erkek
Memleket ( : Türkiye
Neyi Seven : Alperen Beyi :)
nik mik var mı : Dark_Leader

https://kafaayari.yetkin-forum.com